Darmowy Katalog Stron

Google

Filmowanie, fotografia, wideofilmowanie, filmowanie wesel

http://www.bennyart.pl/
Zajmujemy się filmowaniem i montażem nieliniowym oraz profesjonalną fotografią ślubną. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanych przez nas usług. Co nas wyróżnia? Filmujemy przy użyciu dwóch lub trzech kamer, co sprawia iż uzyskujemy dynamiczny i ciekawy obraz. Sprawia to, iż w pełni i kompleksowo obsługujemy wszelkie imprezy okolicznościowe takie jak wesela, studniówki, komunię, imprezy plenerowe. Filmujemy również nietypowo - Ty masz pomysł my wykonujemy. Studio BennyART świadczy usługi w zakresie skanowania slajdów, negatywów, pozytywów, zdjęć, diapozytywów. Przegrywanie kaset video, płyt winylowych i taśm magnetycznych oraz taśm filmowych 8mm i 16mm. Kopiujemy i konwertujemy w formatach Pal, NTSC, Secam, Me-secam

 


Podlinkuj stronę:

 


Strona przypisana jest do kategorii:

 

  1. Kategoria Usługi Podkategoria Fotografia
  2. Kategoria Usługi Podkategoria Imprezy
  3. Kategoria Usługi Podkategoria Śluby, wesela
  4. Kategoria Usługi Podkategoria Wideofilmowanie
  5. Kategoria Usługi Podkategoria Wideoreportaże
  6. Kategoria Zakupy on-line Podkategoria Akcesoria fotograficzne
  7. Kategoria Usługi Podkategoria Zdjęcia ślubne
  8. Kategoria Usługi Podkategoria Skanowanie
  9. Kategoria Usługi Podkategoria Kopiowanie dokumentacji
  10. Kategoria Usługi Podkategoria Usługi operatorskie

Podlinkuj stronę:

 


Słowa kluczowe: filmowanie wesel, filmowanie, wideofilmowanie, filmowanie wrocław, wideofilmowanie wrocław, wideofilmowanie, fotograf na wesele, fotografia ślubna, fotograf weselny, skanowanie, archiwizacja, przegrywanie kaset, vhs na dvd, blu-rey
Strona została dodana: 20:34, 28-05-2011
Ostatnia modyfikacja wpisu: 16:00, 29-05-2011

Promowane strony w katalogu


» Kancelaria księgowo-podatkowa Lukasz Maryan

Zakres usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, obejmuje: pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, prowadzenie pełnej księgowości firm, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC), prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie list plac, kompleksowa obsługę rozliczeń z ZUS, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie rozliczeń rocznych - Pit-36, Pit-36L, Pit-28.

szczegóły


» Pewex - moda i prezenty

Firma Pewex stała się dziejową, narodową firmą odrodzoną jakiś czas temu w celu przywołania tej specyficznej atmosfery osobom tęskniącym za starymi czasami. Najmłodszym oferujemy ogromny asortyment zarówno jedynych w swoim rodzaju jak i światowej klasy marek ubraniowych. W naszym sklepie widnieje również ogromna oferta płyt muzycznych, książkowych, a także dziesiątki inspiracji na podarunek. Nakłaniamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i przystąpienia do grupy polecających nas klientów.

szczegóły


» Trener biznesu

Sukces w branży jest wyznacznikiem wielu połączonych zdarzeń i produktów. Dlatego także na każdym z poziomów niezbędne jest odpowiednie doradztwo, jakim może może być wsparcie strategiczne przeprowadzane pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego instruktora. Wielu osobom początkującym pracę biznesową może się wydawać, że mając do zaoferowania adekwatnej jakości towar lub usługę bez kłopotów znajdzie się nabywców czy partnerów. Sztuka negocjacji, umiejętność pokazania produktu i kilka innych kompetencji mających wpływ na powodzenie.

szczegóły


» 4 Łapy - Pedigree

Pedigree to wytwórca produktów żywieniowych dla psów. Misją firmy jest dbanie o zdrowie i właściwą dietę czworonogów. Produkty firmy wspomagają polepszenie formy zwierząt. Karmy zaopatrują w potrzebne składniki i witaminy dla wsparcia odporności, prawidłowego trawienia, zdrowej sierści oraz silnych zębów. Oprócz gotowego jedzenia, marka proponuje przekąski, które uzupełniają powszednią higienę zębów zwierząt. Marka postawiła sobie za cel wspomaganie zdrowia psów dzieląc się poradami co do odpowiedniej pielęgnacji oraz dobieraniu należytej diety.

szczegóły


» Kalkulator entalpii

Kalkulator entalpii. Zachęcam wszystkich zainteresowanych tematem obliczeń entalpii pary wodnej tak niezbędnej w codziennej pracy energetyka do zapoznanie się z moją pracą inżynierską oraz utworzonym na jej podstawie kalkulatorem do jej obliczania. Życzę przyjemnej lektury i będę niezmiernie rad jeśli praca ta będzie użyteczna.

szczegóły


» Poczta kwiatowa

Z Euroflorist można przesłać bukiet kwiatów, ewentualnie z drobnym upominkiem, do wybranej osoby w większości krajów świata. Bukiet wybiera się klikając na jego zdjęcie lub projektuje się go samemu, po czym wystarczy go kupić jak zwykłą rzecz w sklepie internetowym i wskazać osobę, która ma go otrzymać.

szczegóły

Darmowy Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 25 msnbot: 0 bing: 45 yahoo: 45 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011