Darmowy Katalog Stron

Google

Centrum edukacji Erudio

http://www.erudio.com.pl/
Prowadzimy kursy i szkolenia płatne oraz bezpłatne. Oferujemy m. in. kursy kosmetyczne tj. : kurs makijażu, kurs wizażu, kurs stylizacji paznokci, podologia, kurs manicure, profesjonalny kurs kosmetyczny. Również kurs fryzjerski, kurs fotografii amatorskiej i profesjonalnej oraz rozmaite kursy masażu np masaż w SPA, masaż sportowy, klasyczny, masaż zimnymi i gorącymi kamieniami, pałeczkami bambusowymi, szklanymi kulami i inne. Zapraszamy na kursy medyczne dla pielęgniarek i położnych, specjalizacje i kwalifikacyjne.
 
Podlinkuj stronę:
 
Strona przypisana jest do kategorii:
 
  1. Kategoria Edukacja i Nauka Podkategoria Kursy

Podlinkuj stronę:
 
Słowa kluczowe: kursy łódź, kurs kosmetyczny, kurs wizażu, kurs makijażu, kurs fotograficzny, kurs fryzjerski, kursy medyczne, muzykoterapia
Strona została dodana: 12:39, 22-10-2013
Ostatnia modyfikacja wpisu: 13:00, 24-10-2013

Promowane strony w katalogu


» Łódź Akademicka

Łódź Akademicka to strona poświęcona studiowaniu w Łodzi. Znajdziesz tu pełną ofertę łódzkich uczelni na temat kierunków studiów specjalności oraz wiele informacji o Łodzi jako mieście studenckim. Na stronie zamieszczone są informacje o pracodawcach z regionu łódzkiego.

szczegóły


» Hynek Ubezpieczenia - oferty 13 towarzystw w 1 miejscu

Ubezpieczenia OC, AC, NNW, Assistance, Ubezpieczenia domów, mieszkania,ubezpieczenia podróżne, ubezpieczenia dla rolników, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia do kredytu. Ul. Śląska 23/25 lok. 10 Częstochowa. Ubezpieczenie służy naszemu spokojnemu życiu. Pomagamy naszym Klientom również w odzyskiwaniu odszkodowań. Współpracujemy z firmami: Allianz, AXA, Compensa, Generali, Gothaer, HDI, InterRisk, Ergo Hestia, Macif, MTU, Uniqa, Warta, Link4, Liberty Direct, Proama. Jesteśmy agencją ubezpieczeniową działającą w Częstochowie i okolicach już 10 lat. Ubezpiecza się u nas ponad 4 tysiące Klientów i ich liczba rośnie ze względu na doświadczenie i uczciwość. Czy to samochód, dom, majątek firmy czy też podróż zawsze wybierzemy korzystną ofertę. To samo tyczy się ubezpieczenia na życie

szczegóły


» Studnie głębinowe Tuchola

Studnie głębinowe mają sporo zalet, gdyż stajemy się niezależni od wodociągów, dzięki czemu też ponosimy mniejsze wydatki. Płacimy wyłącznie za energię służącą do zasilania pompy. Do wielkich zalet należy także fakt, że mamy gwarancję zaopatrzenia w wodę oraz jej wysoką klasę. Ma ona dużo minerałów oddziałujących pozytywnie na nasze zdrowie. Trzeba jedynie pamiętać o przyłączeniu urządzania uzdatniającego wodę.

szczegóły


» Bike Concept Store - internetowy sklep rowerowy

Profesjonalny sklep internetowy ze sprzętem rowerowym. Szeroki wybór rowerów i akcesoriów dla zawodowców i amatorów, czyli dla wszystkich wielbicieli dwóch kółek. Jesteśmy profesjonalni i rzetelni dlatego wszystkie produkty przedstawione w ofercie oraz wystawione na sprzedaż wypełniają nasze półki, a ich stany magazynowe są systematycznie uzupełniane. Gwarantujemy profesjonalną dostawę - szybko i na czas.

szczegóły


» Sprzęt medyczny dla Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, ratownictwa wodnego

Nowoczesny medyczny sprzęt ratunkowy do zabezpieczenia przed wychłodzeniem, stabilizacji, transportu, resuscytacji i wentylacji pacjentów. Sprzęt przeznaczony do pracy w każdych warunkach pogodowych na lądzie i w wodzie. Sprzęt przeznaczony do pracy w warunkach skażenia substancjami typu ABC i w warunkach prowadzenia działań wojennych. Przemyślane konstrukcyjnie deski ortopedyczne, wodoodporne pasy stabilizujące, izolatory do transportu osób w skażonym środowisku, respiratory posiadające własne zasilanie, ssaki akumulatorowe, materace próżniowe wodoodporne i szyny próżniowe wodoodporne pracujące w ekstremalnych temperaturach. Niedrogie ssaki ręczne i worki samorozprężalne. Akcesoria do zestawów medycznych PSP-R1 i R1 oraz R0.

szczegóły


» Kancelaria księgowo-podatkowa Lukasz Maryan

Zakres usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, obejmuje: pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, prowadzenie pełnej księgowości firm, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC), prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie list plac, kompleksowa obsługę rozliczeń z ZUS, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie rozliczeń rocznych - Pit-36, Pit-36L, Pit-28.

szczegóły

Darmowy Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 33 msnbot: 0 bing: 54 yahoo: 35 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011