Darmowy Katalog Stron

Google

Pranie dywanów Łódź

http://www.clean-service.net.pl/
Clean-Service S. C. Łódź, jesteśmy profesjonalną rodzinną firmą zajmującą się sprzątaniem oraz praniem tapicerki w Łodzi. Działającą na rynku od 1994 roku. Wszystkie prace wykonujemy osobiście, dzięki czemu w pełni odpowiadamy za wykonywane przez nas usługi. Używamy najlepszych płynów oraz detergentów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości naszych usług. Dojeżdżamy do naszych klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 8: 00-18: 00. Zapewniamy, że nasze prace nie będą kolidować z państwa harmonogramem pracy. Dzięki nam znajdą państwo więcej czasu na odpoczynek i relaks w czystym i pachnący
 
Podlinkuj stronę:
 
Strona przypisana jest do kategorii:
 
  1. Kategoria Firmy wg branż Podkategoria Sprzątanie

Podlinkuj stronę:
 
Słowa kluczowe: pranie dywanów, pranie tapicerki, tapicerek, usługi, łódź, sprzątanie, czyszczenie, mycie
Strona została dodana: 11:20, 10-03-2016
Ostatnia modyfikacja wpisu: 18:15, 10-03-2016

Promowane strony w katalogu


» Turbosprężarki Mielec

Regeneracja turbosprężarek i turbosprężarki z firmy MR Radka - Magdalena Czachor Radka, ul. Polna 3b, Mielec to znana firma w regionie ale nie tylko. Zapraszamy po wysokiej klasy turbiny, nasze turbosprężarki objęte są gwarancją 12 miesięcy. Naprawa odbywa się na wyspecjalizowanym sprzęcie przez doświadczony personel. Turbosprężarki, które oferujemy są naprawiane na wysokiej jakości podzespołach. Zapraszamy także po turbosprężarki ze zmienną geometrią oraz usługi naprawcze dotyczące turbosprężarek ze sterownikami elektronicznymi.

szczegóły


» Mania pakowania oraz pośrednictwo kurierskie

Naszym głównym celem jest pośrednictwo kurierskie wyślemy każdą rzecz do każdego miejsca w kraju. Sklep zajmuje się sprzedażą opakowań kartonowych, folii bąbelkowych, folii stretch, kopert bąbelkowych, taśm oraz dyspenserów do taśm i stretchu. Jak również sprzedażą zawleczek,sprężyn i akcesoriów do huśtawek ogrodowych.

szczegóły


» Klinika leczenie niedogodności związanych z gastroenterologią

Klinika zapewnia leczenie niedogodności związanych z gastroenterologią, proktologią, endoskopią oraz zabiegów chirurgicznego. Klinika wykonuje zabiegi na terenie Gdańska. Bogata oferta zabiegów i profesjonalna wiedza powodują, że kuracja odbywają się z właściwą precyzją. Zastosowanie najświeższej technologii umożliwia sprawne wyleczenie niedogodności, dzięki czemu pacjenci mogą wrócić szybko do zdrowia. Wśród proponowanych metod leczenie można znaleźć nieinwazyjne zabiegi chirurgiczne otyłości.

szczegóły


» Lepiej zdrowiej

Serwis ma za zadanie przekazywać przekazywać wiedzę na temat zdrowego stylu życia. W dzisiejszych czasach wielu z nas odżywia się niezdrowo, nie dba o siebie, prowadzi siedzący tryb życia. Dlatego zachęcamy do zdobycia wartościowej wiedzy o metodach oczyszczania organizmu, terapiach odkwaszających oraz o roli witamin w naszych organizmach (np. witaminy C, D) i ich suplementacji w przypadku niedoboru.

szczegóły


» Aktualne konkursy internetowe

Konkursy internetowe w serwisie KonkursyOk zawsze aktualne i na czasie. Wygrywaj z nami nagrody pieniężne, bony, bilety, zaproszenia oraz liczne cenne nagrody rzeczowe np: smartfony, tablety, konsole, biżuterię i samochody. Mamy dla was konkursy internetowe, facebook, dla dzieci, książkowe i radiowe.

szczegóły


» Toma - Network Solutions, outsourcing IT, serwis IT

Firma "Toma" zajmuje się szeroko pojętą obsługą informatyczną klientów biznesowych, małych i średnich przedsiębiorstw. Firma działa na rynku IT od 1995 roku. Nasza domena to przede wszystkim serwis IT i outsourcing IT. Świadczymy również usługi z zakresu consultingu, wirtualizacji, monitoringu. Zajmujemy się dostawą sprzętu i oprogramowania komputerowego. Naszą misją jest usatysfakcjonowanie klienta poprzez dostarczanie dostosowanych do potrzeb i oczekiwań usług sieciowych najwyższej jakości.

szczegóły

Darmowy Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 13 msnbot: 0 bing: 28 yahoo: 9 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011