Darmowy Katalog Stron

Google

Kategoria: Komputery | Serwis komputerowy Dodaj stronę


» Domix - serwis komputerowy Gostynin

Serwis komputerowy Domix z Gostynina oferuje Państwu najwyższą jakość usług informatycznych w regionie. Zajmujemy się serwisowaniem sprzętu komputerowego nowego jak i już w sędziwym wieku, odzyskujemy utracone dane z dysków twardych jak i innych nośników, pomagamy w tworzeniu oraz konfiguracji sieci komputerowych LAN oraz WiFi, ponadto konfigurujemy połączenia z internetem wszystkich dostawców internetu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także tworzenie stron internetowych oraz korepetycje z obsługi komputera. Wszystkie usługi dostępne w przystępnych cenach dla przeciętnego Kowalskiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7dni w tygodniu nawet w święta i sylwestra.

szczegóły


» Pogotowie komputerowe

Proponujemy kompleksowy zakres usług informatycznych świadczonych dla Państwa firmy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi i konkurencyjnych cen. Zakres usług obejmuje zarówno pojedyncze naprawy jak i pełen wachlarz usług związany ze stałym utrzymaniem zasobów teleinformatycznych. Usługi standardowo wykonujemy u Państwa w firmie, tak by jak najszybciej przywrócić pełną sprawność urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług, oraz warunków współpracy. Firma Pogotowie Komputerowe działa na terenie Wielkopolski od 2007 roku. Dzięki posiadanej wiedzy oraz profesjonalnemu podejściu, zjednaliśmy sobie bardzo dużą grupę klientów indywidualnych, firm i urzędów działających na terenie całego województwa.

szczegóły


» Serwis komputerowy Kielce, naprawa

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem laptopów popularnych producentów jak: Asus, Acer, Dell, Sony Vaio, Toshiba, HP, Fujitsu-Siemens, MSI, Lenovo, Samsung. Posiadamy profesjonalny sprzęt do wymiany układów BGA w tym wadliwych układów nVidia. Wymieniamy matryce, klawiatury, obudowy, zawiasy, gniazda usb, gniazda VGA, itp. Posiadamy duży asortyment części zamiennych na stanie.

szczegóły


      

» Serwis komputerowy Warszawa

Orbicomp działa w branży informatycznej. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego. Usługi informatyczne przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych jak i dla firm. W ofercie znajdują się między innymi:

szczegóły


» Serwisowanie komputerów

Nasza firma prowadzi serwis komputerów, który mieści się na terenie miasta Bydgoszcz. Oferując wysoką jakość usług Serwis komputerów Bydgoszcz umożliwia zakup oraz wymianę na życzenie klienta nowych podzespołów i komponentów komputera wraz z ich konfiguracją.

szczegóły


» Naprawa komputerów

Votum - profesjonalne pogotowie komputerowe, diagnostyka, naprawa, modernizacja sprzętu, instalacja systemu. Naprawy w siedzibie firmy oraz u Klienta. Skuteczne odzyskiwanie utraconych danych z nośników niezależnie od stopnia uszkodzenia nośnika. Instalacja i konfiguracja sieci komputerowych.

szczegóły


» Serwis komputerów Kraków

Krakcomp to profesjonalny serwis komputerów Kraków oferujący drobne i większe modernizacja dla wszystkich klientów szukających profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Wykonujemy zarówno rutynowe przeglądy techniczne, jak i stałą kontrolę antywirusową. Zapraszamy.

szczegóły


» Serwis komputerowy, naprawa komputerów Bydgoszcz i okolice

Firma Info - Instal oferuje kompleksowe usługi informatyczne dla firm ora klientów indywidualnych min.: administracja istniejącą infrastrukturą IT, naprawa sprzętu komputerowego, audyty infrastruktury IT, sprzedaż sprzętu nowego i modernizacja istniejącego, instalacja darmowego

szczegóły


» Warszawa

Warszawskie Pogotowie Komputerowe - Serwis komputerowy warszawa CKZ. Odwirusowanie i kompleksowa naprawa komputerów Warszawa. Instalacja Windows i innych programów. Solidnie i uczciwie - Serwis komputerowy serdecznie zaprasza Państwa do skorzystania z ciekawej oferty.

szczegóły

Strona: 1 |

Darmowy Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 32 msnbot: 0 bing: 50 yahoo: 58 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011