Darmowy Katalog Stron

Google

Kategoria: Usługi | Muzyczne Dodaj stronę


» Dj Adrian - wesela, studniówki, imprezy firmowe

Zapytacie dlaczego Dj? Powodów jest wiele. Po pierwsze będziecie się bawili przy oryginalnej muzyce, bez niebezpieczeństwa, że nie spodoba się Wam wykonanie danej piosenki przez zespół. Po drugie usługa Dj'a jest bardziej przystępna cenowo i uniwersalna. I wreszcie po trzecie, Dj Adrian to gwarancja dobrej i udanej zabawy. Profesjonalna oprawa muzyczna na każdą okazję. Zadzwoń już teraz. Dla wszystkich moich klientów pokazy magii gratis!

szczegóły


» Dj Adrian - wodzirej na Twoje wesele

Witaj. Nazywam się Adrian, specjalizuję się w oprawie muzycznej wesel, bankietów, przyjęć okolicznościowych od wejścia pierwszych gości do wyjścia ostatnich! Swoim wieloletnim doświadczeniem gwarantuję udana zabawę i niezapomniane wrażenia. Dzięki temu, że muzyka jest moją pasją, a jako muzyk dbam o każdy szczegół, Twoja impreza będzie na najwyższym poziomie pod każdym względem (zadbam o odpowiednie tła muzyczne pod: życzenia, tort, podziękowania dla rodziców, świadków, gości...). Na Twoim weselu nie zabraknie zabaw które są tylko w mojej ofercie i które rozbawią Ciebie i Twoich gości do łez! Nie zapomnę o najmłodszych uczestnikach - dla których mam zabawy i konkursy z nagrodami! A utwory reprezentowane przez wszelkie gatunki muzyczne, zaspokoją gusta najbardziej wysublimowanych.

szczegóły


» Studio nagrań Rzeszów, studio nagraniowe Rzeszów

Profesjonalne studio projektowe. Studio nagrań. Najmniejsze ceny na Podkarpaciu. Nagrania zespołów, nagrania lektorskie, spoty reklamowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu bitów w rytmach hip-hop i rap. Dzięki wielu utalentowanym muzykom, z którymi ściśle współpracujemy możemy zaoferować spełnienie wszelkich oczekiwań klienta w zakresie podkładów.

szczegóły


      

» Zespół na wesele

Zespół muzyczny DUO - Bytom - oferujemy oprawę muzyczną wesela, biesiady, karczmy, bankietu, bali, imprez muzycznych, plenerowych i okolicznościowych. Prawie wszystkie zespoły muzyczne reklamujące się w sieci kuszą swoich potencjalnych klientów różnego rodzaju promocjami, rabatami itp. Zespół na wesele DUO z woj. śląskiego nie musi dopuszczać się podstępnych prób pozyskania klienta. Jesteśmy zespołem na wesele oferującym i gwarantującym wspaniałą zabawę. Naszym priorytetem są oczywiście wesela, które prowadzimy od początku do końca, na których gramy utwory znane i lubiane. Nasz skład dwuosobowy jak na dzisiejsze czasy, w których każdy szuka oszczędności jest bardzo ekonomiczny co oczywiście przekłada się na cenę za usługę.

szczegóły


» Wodzirej na każdą udaną imprezę

Profesjonalna organizacja i oprawa muzyczna wesel, bali, bankietów, studniówek, półmetków, imprez integracyjnych i firmowych na terenie Lublina oraz woj.lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i świętokrzyskiego. Firma działa od 1990 roku.

szczegóły


» Fancy Club - zespół na wesele

Zespół na wesele warszawa, kraków, poznań Bez disco polo, na żywo, bez obciachowych zabaw. Zespół wesele mazowieckie i nie tylko. Zespół muzyczny bez biesiady.

szczegóły


» Agencja Profesjonalnych Zespołów Muzycznych - Mirex

Oferujemy przyszłym parom Młodym profesjonalne zespoły muzyczne na wszelkie imprezy okolicznościowe typu: wesela, bankiety, bale, dancingi, imprezy plenerowe, imprezy firmowe, studniówki itp. Liczba polecanych zespołów muzycznych 30 grających w składach min.DUET max.KWINTET. Prezentujemy demo z wesel.

szczegóły

Strona: 1 |

Darmowy Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 33 msnbot: 0 bing: 45 yahoo: 60 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011