Darmowy Katalog Stron

Google

Kategoria: Firmy wg branż | Rolnictwo Dodaj stronę


» Borówka w niskiej cenie

Obszarem naszej działalności jest uprawa borówki amerykańskiej, a także sprzedaż jej krzewów i jagód. Oferujemy dorodne sadzonki i owoce borówki takich odmian jak bluecrop, Nelson, duke, earliblue oraz innych, równie smacznych gatunków. Nasza szkółka borówki to gwarancja najwyższej jakości, ponieważ jako bezpośredni producent, osobiście dbamy o każdy etap jej uprawy. Gwarantujemy bogaty wybór w konkurencyjnych cenach.

szczegóły


» Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia

Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia jest to organizacja pozarządowa, która powstała z inicjatywy polskich hodowców zwierząt i ich zwolenników, by jednocząc siły, stać na straży polskiego rolnictwa i dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów. Stajemy w obronie Rolników poszkodowanych przez ruchy pseudo ekologiczne. Reprezentujemy prawa i interesy osób działających w branży rolniczej. Szerzymy idę wspierania zrównoważonego rolnictwa, które przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

szczegóły


» Części do kombajnów

W asortymencie firmy Agro-tech, obok urządzeń rolniczych i im zbliżonych narzędzi, zamieszczone są także części do kombajnów w umiarkowanych cenach i bardzo długim okresem używalności. Wszystkie produkty są wyjątkowo trwałe, co zatwierdzają zadowoleni klienci.

szczegóły


      

» Karta pola

Wita Państwa firma Land-Data Eurosoft Sp. z o.o. Oddział w Polsce. GŁÓWNE ZADANIA FIRMY: tworzenie i sprzedaż programu Agrar-Office, serwis, wsparcie techniczne i szkolenia, kompletne rozwiązania systemowe w precyzyjnym rolnictwie, próby glebowe i pomiary DGPS, kompatybilność systemu.

szczegóły

Strona: 1 |

Darmowy Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 24 msnbot: 0 bing: 23 yahoo: 47 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011