Darmowy Katalog Stron

Google

Kategoria: Internet | Blogi Dodaj stronę


» Męska energia - blog dla mężczyzn

Męska energia to miejsce dyskusji na tematy, które interesują facetów. Ale przede wszystkim ten blog dla mężczyzn ma służyć temu aby stawać się najsilniejszą wersją samego siebie. Znajdziesz tu wpisy na temat pewności siebie, jak radzić sobie z kobietami, zdrowego stylu życia czy jak pokonać nieśmiałość. Wszystkie cechy na których tak bardzo zależy nam - facetom. Dołącz do naszej społeczności i zachęcamy Cię abyś brał aktywny udział w dyskusjach, bo jeśli jesteś facetem to męska energia to blog dla mężczyzn. Zapraszamy.

szczegóły


» Life Walker, czyli męski blog

Męski Blog, ponieważ w obecnych czasach facet powinien być wszechstronnie uzdolniony, doskonale wyglądać, dbać o siebie i potrafić zadbać o innych. Strona o męskim spojrzeniu na wiele spraw. Na stronie znajdziesz porady dotyczące rozwoju osobistego, zrozumienia kobiet i tym co w dużym stopniu dotyczy mężczyzn. Czyli osiąganiu w życiu przyjemności, szukaniu swojego sposobu na życie. Recenzje filmów, książek i gier. poszukiwanie ciekawych gadżetów jak i trendy modowe, porady kosmetyczne i sportowe. Wszystko co pozwoli zadbać o siebie i dać wiele przyjemności.

szczegóły


» Z miłości do jedzenia... pyszne i proste przepisy kulinarne

Przepisy kulinarne na proste potrawy różnych kuchni narodowych, dania główne, zupy, przystawki, desery, ciasta i ciasteczka, również bezglutenowe, wegańskie i wegetariańskie; wszystko z miłości do jedzenia i gotowania. Pomysły na szybkie i proste obiady.

szczegóły


      

» Bez konserwantów

W dzisiejszych czasach sklepowe półki aż uginają się od ogromnej ilości produktów żywnościowych. Zewsząd zachęcani jesteśmy do kupienia i do spróbowania różnych smakołyków. Producenci prześcigają się w pomysłach, jak dogodzić naszemu podniebieniu. Niestety, za ilością nie podąża jakość. Najczęściej wciska nam się produkty wysoko przetworzone, i nafaszerowane dodatkami. Aby nie pogubić się wśród sklepowych półek, powstała prowadzona w formie bloga strona "Bez konserwantów". Znaleźć na niej można tematyczne wpisy dotyczące symboliki dodatków do żywności, opisy i analizy poszczególnych produktów dostępnych w sklepach, a także pomysły, jak samemu przygotować proste i zdrowe potrawy. Spożywanie konserwantów na prawdę można ograniczyć.

szczegóły


» Blog modelarski

Blog modelarski dla wszystkich, których interesuje tematyka modelarstwa. Tu dowiesz się wszystkiego o modelarstwie kolejowym i plastikowym i nie tylko. Na naszym blogu znajdziesz informacje o skalach w modelarstwie, kalendarz imprez modelarskich, nowości modelarskie, techniki modelarskie, historię modelarstwa, opisy słynnych modele, relacje z europejskich i lokalnych targów modelarskich. Na bieżąco zamieszczamy opisu modeli kolejowych, przedstawiamy czołowych producentów w modelarstwie, zamieszczamy linki do stron związanych z kolejnictwem i modelarstwem. To jedyny blog w Polsce, który kompleksowo ujmuje temat modelarstwa, a nie tylko poszczególne jego działy.

szczegóły


» Kawały - blog

Zbiór najlepszych dowcipów, jakie można znaleźć w internecie. Przejrzysta nawigacja i podział na kategorie sprawi, iż bez trudu znajdziesz tu kawały na interesujące Cię tematy. Jeśli znasz jakieś śmieszne lecz słabo rozpowszechnione dowcipy, to prześlij je do mnie, a ja chętnie je opublikuje (oczywiście razem z Twoim podpisem).

szczegóły


» Projektowanie stron - blog

Podobnie jak większość osób zajmujących się projektowaniem stron internetowych nie jestem profesjonalnym informatykiem. Fakt ten sprawia, że z wieloma związanymi z tym zagadnieniami miałem kolosalne problemy. Z myślą o osobach, które - tak jak ja niegdyś - dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem stron, postanowiłem stworzyć właśnie tego bloga. Porusza on wiele kwestii, które są oczywiste dla profesjonalistów, lecz nie koniecznie dla amatorów, a zawarte w nim zagadnienia są opisane w jasny i przejrzysty sposób.

szczegóły


» Blog z życia górnika

Blog branżowy poświęcony górnictwu, życiu codziennym pracownika górnictwa i nie tylko. Aktualne komentarze wydarzeń z punktu widzenia zwykłego górnika.

szczegóły


» Porady na każdy temat

Blog jest w celu publikowania przydatnych porad na każdy temat przydatnych każdemu z Internautów. Porady dotyczą życia codziennego i nie tylko. Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych promocjach w sieci Orange i nie tylko.

szczegóły


» Teksty kontentowe kontra teksty UXowe

Pisząc teksty na potrzeby mediów elektronicznych trzeba zdać sobie sprawę z jednej, bardzo, ale to bardzo istotnej rzeczy, że czas możliwego zatrzymania czytelnika jest znacznie krótszy niż w przypadku mediów drukowanych, zatem informacja musi być przekazana w możliwie bardzo mocno skondensowanej formie.

szczegóły

Strona: 1 | 2 |

Darmowy Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 22 msnbot: 0 bing: 49 yahoo: 75 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011