Darmowy Katalog Stron

Google

Kategoria: Zwierzęta | Ogłoszenia Dodaj stronę


» Fryzjer dla psów - salon dla psów

Strzyżeniem i pielęgnacją psów zajmuję się od 10 lat. Długoletnie doświadczenie sprawia, że klienci mają do mnie zaufanie. Jest mi bardzo miło gdy właściciel swego pupila mówi, że zostawia go w dobrych rękach. Miłe podejście i cierpliwość sprawiają, że Wasze skarbeńki nie stresują się, wychodzą wesołe i zadowolone. Używam kosmetyków wysokiej jakości: Hery, Ring5, Espree, Oster odpowiednio dobrane do rodzaju sierści.

szczegóły


» Przychodnia Weterynaryjna Na Wiosennej w Kłodzku

Przychodnia Weterynaryjna Na Wiosennej oferuje usługi z zakresu leczenia i profilaktyki zwierząt domowych i gospodarskich. Dysponuje nowoczesnym sprzętem do wykonywania badani krwi, moczu, usg i rtg. Współpracujemy również ze Związkiem Kynologicznym w zakresie znakowania zwierząt.

szczegóły


» Hodowla kotów

Hodowla została założona już wiosną w 2003 roku i aktualnie mieści się w obrębie wielkiej trójmiejskiej metropolii - w Rotmance. W hodowli prowadzimy trzy kocie rasy, i tak są to: maine coon, norweska leśna oraz perska. Serdecznie zapraszamy do częstego zerkania na internetowe strony naszego hodowlanego serwisu.

szczegóły


      

» Warchlaki, prosiaki, trzoda chlewna

Konkurs dla hodowców DUDA - warchlaki, prosiaki trzoda chlewna. Koncern Duda zaprasza hodowców trzody chlewnej do udziału w konkursie Hodowca Roku. Celem jest uhonorowanie hodowców, którzy dostarczają duże ilości żywca - wieprzowina. Ceny tucznika, pasze dla zwierząt - prosiaki, warchlaki, trzoda chlewna. Żywienie świń, wyposażenie chlewni oraz genetyka trzody chlewnej. Hodowla świń (trzoda chlewna) - skup tuczników, prosiaki, tuczniki, warchlaki, ceny świń.

szczegóły

Strona: 1 |

Darmowy Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 35 msnbot: 0 bing: 28 yahoo: 63 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011