Darmowy Katalog Stron

Google

Kategoria: Biznes i ekonomia | Biura rachunkowe Dodaj stronę


» Kancelaria księgowo-podatkowa Lukasz Maryan

Zakres usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, obejmuje: pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, prowadzenie pełnej księgowości firm, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC), prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie list plac, kompleksowa obsługę rozliczeń z ZUS, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie rozliczeń rocznych - Pit-36, Pit-36L, Pit-28.

szczegóły


» Archiwizacja i przechowywanie dokumentów, System Iwona

System Iwona Łupij to kompleksowa oferta archiwizacji i przechowywania dokumentacji dla polskich firm. Prowadzimy również szkolenia dla pracowników, zajmujących się w firmach opieką nad dokumentacją. Zapraszamy do skontaktowania się z nami a na pewno uda nam się stworzyć zadowalającą ofertę.

szczegóły


» Biuro Rachunkowe - Fast Progress

Biuro rachunkowe Fast Progress Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora usług księgowych. Za cel stawiamy sobie kompleksową i rzetelną obsługę wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółki kapitałowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze Biuro księgowe w Warszawie zajmuje się prowadzeniem rozliczeń w następujących formach podatkowych: Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Księga Handlowa, Ryczałt, Karta Podatkowa, rozliczenia VAT oraz ZUS. Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUSem oraz innymi instytucjami. Biuro mieści się w ścisłym Centrum Warszawy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym przy Stacji Metra Politechnika.

szczegóły


      

» Księgowość w Lesznie

Obsługa księgowa dla firm i osób prywatnych - Emilia Kwiatkowska - Biuro rachunkowe działa od 2007r a siedziba znajduje się w Lesznie (Wielkopolska). Usługi księgowe i rachunkowość - wśród klientów są spółki prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia i przedsiębiorcy. Księgowa zaprasza - doradztwo podatkowe, rozliczenia pit, księgowość Leszno (Wielkopolskie). Wysoka jakość - działamy w oparciu o programy komputerowe zgodne z polskimi wymogami prawnymi. Biura rachunkowe - zapraszamy.

szczegóły


» Biuro rachunkowe

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), KPiR, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace. Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek. Wydajemy świadectwa, certyfikaty energetyczne.

szczegóły


» Kadry, płace Bydgoszcz

Biuro rachunkowe GDG BIZNES SERWIS w Bydgoszczy specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Prowadzenie ksiąg handlowych, księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczeń w formie ryczałtu.

szczegóły


» usługi księgowe szczecin

Profesjonalne biuro rachunkowe w Szczecinie. Usługi księgowo-podatkowe. Oferujemy fachową pomoc przy rozwiązywaniu problemów. Biuro specjalizuje się w prowadzeniu dokumentacji podatkowych małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy certyfikat MF i ubezpi

szczegóły


» Księgi rachunkowe Warszawa

Doradztwo podatkowe, konsultacje księgowe, bilans, audyt unijny, nadzór księgowy, wycena przedsiębiorstwa. Te inne usługi oferuje Pol Tax firma z Warszawy. Profesjonalne podejście, rzetelnie i fachowo. Doświadczenie w księgowości stawia nas na 1 miejscu wśród konkurencji.

szczegóły


» Biura rachunkowe Trójmiasto

Promowana strona przedstawia ofertę biura rachunkowego A&S, którego specjalnością jest wszechstronna obsługa klientów w zakresie księgowości. W ofercie tej znaleźć można rozmaite usługi, np. sporządzanie list płac, które oferowane są przez biura rachunkowe Trójmiasto.

szczegóły


» Biura rachunkowe Żory

Głównym zadaniem naszego biura rachunkowego jest świadczenie usług księgowych w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtowych, prowadzenia rozliczeń kadrowo - płacowych oraz rocznych deklaracji PIT.

szczegóły

Strona: 1 | 2 |

Darmowy Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 25 msnbot: 0 bing: 17 yahoo: 57 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011