Darmowy Katalog Stron

Google

Kategoria: Edukacja i Nauka | Korepetycje Dodaj stronę


» Baza korepetycji i korepetytorów

Portal kontaktujący korepetytorów z osobami szukającymi korepetycji. Nasza baza zawiera największe miasta w Polsce (Łódź, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, miasta Śląska) i ciągle się powiększa. Ponadto zawiera dużą bazę przedmiotów (matematyka, fizyka, chemia, polski, informatyka).

szczegóły


» Prezentacje maturalne, prace maturalne

W naszej ofercie prezentacje maturalne z języka polskiego. Wzorcowe prace maturalne na zamówienie. Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu prezentacji maturalnej, pracy pisemnej lub opracowania? Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu.

szczegóły


» Korepetycje Kraków

Na stronie www Platu bez problemu znajdziemy bogatą propozycję usług korepetycyjnych w zależności od tego, z jakiego obszaru musimy poprawić swoją wiedzę. Korepetycje Kraków to znakomity pomysł, aby nauczyć się do poprawki czy egzaminu.

szczegóły


      

» Korepetycje

Portal będący bazą osób prywatnych proponujących korepetycje w niewygórowanych cenach oraz przy utrzymaniu najwyższej jakości usług. Po zalogowaniu się każdy użytkownik dostaje dostęp do szeregu dodatkowych opcji, usprawniających znalezienie korepetytora.

szczegóły


» Korepetycje Dąbrowa Górnicza, Śląsk - Angielski i Hiszpański

Oferta korepetycji z języka angielskiego i hiszpańskiego na Śląsku. Przygotowuję uczniów do matury i różnych innych egzaminów (gimnazjalny, FCE, itp.), oraz osoby dorosłe do nauki języka potrzebnego w ich zakładach pracy. Poziomy od początkującego do zaawansowanego. Bezstresowa atmosfera.

szczegóły

Strona: 1 |

Darmowy Katalog Stron © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 22 msnbot: 0 bing: 32 yahoo: 59 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011